"Zdrowo i sportowo na biało-czerwono" - Festyn Rodzinny 2019!!!

8 czerwca 2019 roku pod hasłem "Zdrowo i sportowo na biało-czerwono" odbył się w naszym Przedszkolu Festyn Rodzinny na którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło różnorodnych atrakcji: artystycznych, kulinarnych, patriotycznych. Po uroczystym przywitaniu i otwarciu Festynu przez Panią Dyrektor - Sylwię Wardakas, Nasze Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzinami oddali się całkowicie atmosferze zabawy w duchu patriotyzmu. Studio fikuśnych makijaży, wspólne wykonywanie dzieła artystycznego z Panią Małgorzatą Bobak i Panią Aurelą Pełdiak (przy udziale Przedszkolaków), zakątek kowala przenoszący nas w świat dawnych chlubnych zawodów (!), przepyszne stacyjki kulinarne ze słodkościami i innymi przysmakami - pieczonymi kiełbaskami, pierogami, frytkami i aromatyczną grochówką to tylko jedne z morza przyjemności jakie czekały na uczestników. Nie zabrakło punktów medycznych, którym przewodził Pan Jerzy Kiełb, pokazów (przy pomocy Policji i Straży Pożarnej), magicznych kącików tematycznych (Pszczelarz, Kowal, Zdrowa Żywność), pokazów artystycznych, tanecznych. Kreatywność Pana Wodzireja konkurowała z bitwą w pianie oraz zawodami sportowymi zwieńczonymi medalami oraz wielkim czarowaniem w postaci ogromnych baniek mydlanych! Nie zabrakło biało-czerwonych balonów napełnionych helem i galerii prac Naszych Najmłodszych. Było pięknie - ten dzień na długo pozostanie w naszych sercach. Dziękujemy!