II spotkanie adaptacyjne - Żabki i Tygryski bawią się w przedszkolu.

05 czerwca 2018 odbyło się II spotkanie adaptacyjne dla dzieci nowo-przyjętych pod hasłem "Poznajmy się w zabawie". Wśród zabaw tematycznych i integracyjnych małe przedszkolaki poznawały panie i swoich nowych kolegów. Uczestniczyły w zabawach kreatywnych "Mały artysta poznaje przedszkole" bawiąc się kolorową ciastoliną, rysowały kredkami. Razem z mamą brały udział w serii zabaw zapoznawczych przy wykorzystaniu pacynki, piosenek pedagogiki Klanzy, ćwiczenia ciszy M. Montessori, metody W. Sherborne. Te spotkania maiły na celu umożliwieniu dzieciom możliwie szybko przystosować się do nowego środowiska oraz uświadamianie im, że pobyt w przedszkolu może być dla nich ciekawą i wesołą zabawą oraz formą radosnego działania.